نت سنتر

مجله خبری آنلاین

نت سنتر

مجله خبری آنلاین

نت سنتر

در وب سایت نت سنتر، جدیدترین اخبار از سراسر وب به اطلاع شما خواهد رسید. می توانید با دنبال کردن این وبگاه، از جدیدترین رویدادها مطلع باشید.

بایگانی

اسکین کر می تواند در عین حال التهاب مربوط به آکنه را تسکین بدهد و باکتریهایی را که باعث آکنه میشوند، از بین ببرد. عسل یک روش خانگی موثر برای درمان جوش صورت و برای از بین بردن آن و پاکسازی است، استفاده از ماسک های مختلف عسل موجب کاهش میزان ترشح غدد چربی و سفت نگه داشتن پوست می شود. بعضی از افراد می توانند همزمان با شلوار داخل این ملحفه بروند و بعضی دیگر می توانند لباس های خود را در بیاورند که انجام این کار کاملاً بستگی به نظر خودتان دارد. حالا، این خمیر را روی پوست خود قرار دهید و صبر کنید تا خشک شود. اگرشما میخواهید جراحی های دیگری مانند لیفتینگ صورت و پلک را انجام دهید میتوانید آن ها راهمزمان با جراحی پاکسازی پوست صورت انجام دهید. به هیچ وجه بدون کرم های ضد آفتاب نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرید. هیچ گاه نباید جوشهای پوستی را دستکاری کنید زیرا پوست تحریک میشود و باکتریهای روی سطح آن باقی میمانند که خود عاملی برای تشدید مشکل خواهند بود، اما اگر به هر حال سعی در ترکاندن آنها دارید، اصلا با انگشتان اطراف جوش را فشار ندهید .

آموزش اسکین کر در مطب دکتر فاطمه حبشی

اگر در مرحله درمان آکنه و جوش هستید کرم یا لوسیون مرطوب کننده فاقد چربی مخصوص پوست چرب و مستعد آکنه به شما کمک میکند که از خشکی و دهیدراته شدن پوستتان جلوگیری کنید. سرکه سیب همچنین میتواند سطح pH پوست شما را حفظ کند و چربی اضافی را از بین ببرد. سرکه سیب حاوی خواص ضد باکتری و ضد قارچی است. طی این روش یک لایه سطحی از سلول های مرده پوست که حاوی جوش، جای جوش و لکه های قهوه ای روی پوست بوده، برداشته می شود. روغن زیتون جزو مناسب ترین روغن ها برای ماساژاست .کمی از آن را روی نوک انگشتان بمالید و صورت را با حرکات دورانی ماساژدهید.روغن زیتون علاوه بر مرطوب کنندگی به بازسازی سلول های پوستی کمک می کند . اگر برای انجام فیشال به یک مرکز زیبایی مراجعه کنید بعد از انجام مشاوره و تعیین نوع پوست و مشکلات پوستی، محصولات مناسب برای پوست شما تعیین میشه و بعد مراحل فیشال صورت به ترتیب زیر انجام میشه. برای اصلاح این مشکل پاک کردن منظم پوست با آب و پاک کنندههای مناسب بسیار مفید است. بیشتر نتایج دائمی نیستند چون پوست ما به پیر شدن ادامه میدهد.

اسکین کر را چطور فرا بگیریم؟

گاهی روشهای خانگی برای پاکسازی کامل پوست کافی نیستند. اما منظور از پاکسازی پوست چیست و آموزش اسکین کر به چه طریقی صورت می گیرد؟ همانطور که پیش تر گفته شد، پاکسازی پوست روشی است که در آن با استفاده از مواد مختلف پاک کننده و مغذی به مراقبت از پوست می پردازند. پاکسازی پوست شامل چه مراحی است؟ پیلینگ بسته به عمق آن از یک روز تا دو هفته به طول می انجامد و پساز دوره پوسته ریزی، پوستی جد ید جایگزین می گردد.عمق پیلینگ به غلظت ماده موثره، تعداد دفعات مصرف و مدت زمانی که روی پوست میماند، بستگی دارد. پیلینگ متوسط همان سوختگی درجه 2 پوست می باشد به همین دلیل عوارض بیشتری دارد. در عصر حاضر و با پیشرفت زندگی صنعتی و آلودگی های محیطی و از همه مهمتر نازک شدن رو به ازدیاد لایه اوزون که خود نقش بسزایی در فیلتر طیف سوء اشعه ماوراء بنفش خورشیدی بازی می کند و متاسفانه پوست انسان در این میان از همه اعضاء آدمی در دسترس تر و آسیب پذیرتر است، بنابراین نیاز مبرمی به حفاظت از این عوامل مضر زیست محیطی دارد. پاکسازی پوست به معنی برداشتن بخشی از سطح مرده پوست است که به لایه برداری نیز معروف است براساس این کار لایه سطحی از سلول های مرده پوست برداشته می شود و این کار موجب می شود تا پوست کدر روشن تر شود. 

با استفاده از محصولات مخصوص آشپزی، میتوانید ماسک پاکسازی برای پوستتان آماده کنید. این کار با استفاده از محصولات خاص ژله ای یا کرمی و با ماساژ تقویتی انجام می شود. تمامی محصولات در این فروشگاه با تضمین کیفیت و اصالت به فروش میرسند. در غیر این صورت، به تدریج پر از باکتری و آلودگی میشوند و به جای اینکه برای پوستتان مفید باشند، آن را خراب و بیمار میکنند. به عنوان مثال ماسک خاک رس برای پوست بسیار مفید است. این دستگاه پوست را عمیقتر تمیز کرده، منافذ را کاهش میدهد و حتی مزایای ضد پیری را به همراه دارد. اما بخور این گیاه دارویی نیز تاثیر زیادی در کاهش میزان جوش صورت و درمان آن دارد. گوجهفرنگی به عنوان یک قابض به درمان و پیشگیری از آکنه کمک میکند، منافذ را کاهش میدهد، تیرگی پوست و هر تغییر رنگی را از بین میبرد. به همین دلیل روشهای مراقبت از پوست بعد از پاکسازی صورت نکاتی بسیار مهم و ضروری برای زیبایی و سلامت پوست هستند. یکی از بهترین روش های حال حاضر در زمینه پاکسازی پوست به کاری گیری از دستگاه میکرودرم است که باعث جوانسازی پوست افراد میشود. ماساژ در پاکسازی صورت استرسها را بسیار کاهش میدهد و استراحتی که عضلات شما به آن نیاز دارند را به آنها میبخشد.

  • نت سنتر