نت سنتر

مجله خبری آنلاین

نت سنتر

مجله خبری آنلاین

نت سنتر

در وب سایت نت سنتر، جدیدترین اخبار از سراسر وب به اطلاع شما خواهد رسید. می توانید با دنبال کردن این وبگاه، از جدیدترین رویدادها مطلع باشید.

نرم افزار نگهداری و تعمیرات

جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱، ۱۲:۱۵ ب.ظ

نرم افزار نت ساینا به شما کمک می کند تا زمان بندی، برنامه ریزی، سازمان دهی و رهگیری تعمیرات در جهت تسهیل و خودکار سازی درخواست ها و سایر امور روزانه انجام می شود به نحوی که شما می توانید بر روی کارهای با اولویت بیشتر تمرکز نمایید. برای اینکه یک شرکت بتواند یک برنامه نگهداری و تعمیرات موفقی داشته باشد، باید چالشهای پیش رو را شناسایی کرده و در اولویت کاری خود قرار دهد. شما میتوانید هر قسمت از مجموعه خود را در نرم افزار تعریف کرده و مکان های دیگر را به صورت زیر مجموعه قرار دهید. در قسمت PM هم میتوانید فعالیتهای هر رسته کاری را جدا کرده و چکلیست مخصوص آن (مثلاً همه فعالیتهای مکانیکی یا الکتریکی) را جداگانه پرینت و در اختیار تیم مربوطه قرار دهید. ما اگر برنامه ریزی را بر اساس کارکرد داشته باشیم و به نحوی این کارکرد را در نرم افزار بتوانیم تعریف کنیم، نرم افزار به طور خودکار بحث برنامه ریزی تعمیرات را برای آن تجهیز انجام می دهد که این کارکرد می تواند بر اساس زمان، ساعت و یا تعداد تولید و موارد دیگر باشد.

https://pmworks.ir/

اصولاً فرمت کاربری سیستم های مکانیزه نت، اپراتوری است و اگر سازمانی این امر را به عهده کارشناسان خود بگذارد در اصل در نفر ساعت کار کارشناسی خود اتلاف بیهوده کرده است. می توانید با خیال راحت تعمیرات خود را در این مرکز بسپارید. هنگام بحث دربارهٔ طراحی تجهیزات، مهم است که در مورد مواردی چون سهولت تمیزکاری و روغنکاری، در دسترس بودن قطعات، کنترلپذیری ارگونومیک، به طریقی که کنترل آن برای اپراتور راحت باشد، نحوهٔ دگرگونیهای کامل (Changeovers) و ویژگیهای ایمنی آن صحبت شود. در قسمت آخر، شما بحث رخدادها یا event ها را دارید که اگر رخدادهایی برای این گروه از تجهیزات تعریف کرده باشید، رخدادهایی مثل دما، فشار و موارد دیگر، که مثلا زمانی که دمای یک تجهیز به مقدار خاصی رسید، چه دستور کاری ایجاد شود، چه اتفاقی بیافتد و حتی می توانید مشخص کنید دستور کار به چه شخصی ارجاع داده شود. نرم افزار بصـورت تک کاربره ( تحت سیستم عامل Windows 98 و یا 2000 و یا XP ) و یا شبکه ( تحت سیستم عاملهای Windows NT و یا2000 و یا XP ) قابلاجرا می باشد . نمونه ای از گزارشات تحلیل ریشه ای خرابی ها را می توانید در این فیلم مشاهده کنید.

برای پایان هم دو حالت دارید یا این که آن را بدون پایان و باز بگذارید یا یک تاریخ معین برای پایان آن هم مشخص کنید. در نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات تیمیار، امکان تنظیم برنامه سرویس و نت، براساس زمان (روز، هفته، ماه، سال) و براساس کارکرد دستگاه یا ماشین، امکانپذیر است. چالش اصلی در تمام انواع حمل ونقل، سالم بودن تجهیزات و کارکردن ناوگان حمل ونقل جهت جابجایی بار و مسافر در زمان مقرر و کیفیت قابل رقابت با سایر رقیبان است. اگرسراغ بهترین نرم افزار های نگهداری و تعمیرات بروید مشاهده میکنید که طیف گستردهای از یکپارچه سازی در سازمان را پوشش میدهند و در نتیجه استفاده از آنها برای استفاده ترکیبی با سایر برنامههای سازمان ساده بوده و تجربه شیرینی را بوجود میآورد. صدور گواهینامه و تجزیه و تحلیل: سوابق کامل دارایی ها و عملکرد می تواند به مدیران در تجزیه و تحلیل مصرف انرژی و برنامه ریزی هزینه های نگهداری کمک کند. در نتیجه شما علاوه بر اینکه میتوانید آمار یک خرابی را به دست آورید، عللی که منجر به آن خرابی میشوند را هم تحلیل کنید. نرم افزار PMWorks به صورت پیشفرض گردشکارهایی را در داخل خود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید.

https://pmworks.ir/دمو-نرم-افزار-نگهداری-و-تعمیرات/

چگونه مدیر خود را متقاعد کنیم که به نرم افزار نگهداری و تعمیرات نیاز داریم؟ شما در ابتدا تجهیز را به عنوان لایه اول تعریف کرده و سپس اقدام به تعریف زیرسیستم ها تا رده قطعات یدکی میکنید. ۹-۲- تکسونومی و درخت تجهیز تا چه حد قابل تعریف شدن است؟ در نرمافزار PMWorks امکان تعریف درخت تجهیز بدون محدودیت وجود دارد. در نرمافزار PMWorks این مسئله مهم در ۲ بخش بررسی میشود. برخی از نکات مهم کارشناسی مدیریت نگهداری و تعمیرات از جمله، چالش های رایج در مدیریت و نگهداری و تعمیرات، فرم های نگهداری و تعمیرات، برنامه تعمیرات و نگهداری تحت اکسل را در این بخش بررسی خواهیم کرد. با پیشرفت تکنولوژی، هر روز بر پیچیدگی آن افزوده می شود و استفاده از آن باید همراه با آموزش و مهارت باشد تا به قسمت های مختلف آن آسیبی وارد نشود. به عنوان مثال من در اینجا بازدید ماهیانه جرثقیل سقفی را انتخاب می کنم و وارد پرونده این کارت فعالیت می شوم.

  • نت سنتر